Tomáš Trochta

Jmenuji se Tomáš Trochta je mi 29 let a jsem svobodný. Do základní školy jsem chodil v našem městě a poté jsem vystudoval strojního mechanika ve Zlíně. Můj koníček jsou veškeré sporty, zejména fotbal, který jsem začal hrát v Brumově, pak přes Zlín a Napajedla jsem šel zpátky do Brumova. Po škole jsem 2 roky strávil ve strojírenském průmyslu ve Zlíně. Poté jsem se přestěhoval na 2 roky do Anglie, město Newquay. Cílem bylo poznat novou kulturu, naučit se anglicky. Po návratu do Brumova - Bylnice, jsem se začal věnovat fotbalu a pracovat na fotbalovém stadionu FC Brumov, kde se starám o areál, trénuju mládež a jsem členem výkonného výboru.

Moc pozitivně vnímám, jak blízko máme všechno kolem sebe, jak hezké, čisté a uspořádané jsme město. Mám tady rodinu, kamarády, jako trenér fotbalu mi záleží nejen na tom, jak hrají, ale také jak naše děti a mládež vystupuje, chová se a reprezentuje Brumov - Bylnice. Našeho města si vážím a chtěl bych mu taky něco vrátit.

Chtěl bych, aby město více podporovalo a propagovalo kulturní a sportovní akce, ne jenom, že to dělají spolky samotné. Aby měli lidé v Brumově - Bylnici lepší pracovní možnosti a také možnosti bydlení a samozřejmě, aby město ekonomicky prosperovalo. Pohybuji se v Brumově - Bylnici hlavně ve sportu, přál bych si např., aby kluby, spolky začaly více spolupracovat mezi sebou, zkusit najít systém podpoření sportů (hokej, fotbal, florbal, gymnastika atd.), na základní škole. 

"KDYŽ NEVÍŠ, JESTLI MÁŠ NĚCO UDĚLAT, TAK TO UDĚLEJ. VŽDYCKY MŮŽEŠ PROSIT O ODPUŠTĚNÍ."  (Bill Gates)