Tereza Hudečková

Jmenuji se Tereza Hudečková a je mi 25 let. Jsem rodačka z Brumova - Bylnice stejně jako moji rodiče. Poslední dva roky bydlím ve Svatém Štěpáně. Na základní škole jsem byla v Brumově - Bylnici a vystudovala jsem ve Vizovicích obor kadeřnice s výučním listem. Pracuji od vyučení jako kadeřnice a na nějakou dobu jsem byla v Americe jako au pair.

Velmi ráda cestuji, sportuji a poslouchám hudbu.

Chci, aby v našem městě bylo více vyžití pro mladé lidi a hlavně bydlení a aby se opravil zchátralý pivovar. Město by se mělo více zajímat o toulavé kočky a psy, kterých je zde čím dál více. Do komunálních voleb jdu s tím, aby nastala nějaká změna a aby se naše město začalo více rozvíjet i pro mladé lidi. 

"ČLOVĚK, KTERÝ CESTUJE S TOUHOU DOZVĚDĚT SE, CESTUJE PŘES VŠECHNY DÁLKY,HLAVNĚ K SOBĚ SAMÉMU..." Jan Werich

Co chci jako zastupitel prosadit?

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového

Poděkování

25.09.2022

Děkujeme opravdu moc všem, kdo jste přišli k volbám do zastupitelstev obcí a měst. Občané Brumova-Bylnice, Svatého Štěpána a Sidonie dali svým hlasem jasně najevo, že chtějí změnu. Velmi děkujeme za důvěru pro budoucí rozvoj našeho města ku prospěchu občanů, která je pro nás i velkým závazkem.

Vážení spoluobčané a přátelé, k tomu abychom to společně dotáhli do zdárného konce je potřeba správně hlasovat. K našemu společnému úspěchu nám stačí pouze 1 křížek! Předem Vám moc děkujeme.