Eva Růžičková

Jmenuji se Eva Růžičková roz. Peclová, je mi 47 let. Pocházím z Bylnice u mlýna, jsem vdaná a s manželem máme 2 děti. Vychodila jsem základní školu v Brumově - Bylnici a poté jsem vystudovala střední školu gymnázium s maturitou a rok jazykové školy ve Zlíně. V současné době pracuji jako vedoucí v naší rodinné firmě Barvy - Laky, která má svou prodejnu v Brumově - Bylnici.

Velmi ráda čtu a když mi čas dovolí pečuji o svou zahrádku a zahradu.

Je pro mě důležité, aby v budoucnu zůstalo naše město příjemných, bezpečným místem k životu pro mou rodinu, všechny obyvatele a proto jdu do letošních komunálních voleb.

""ŠTĚSTÍ JE UMĚNÍ BÝT SPOKOJEN" - Ingmar Bergman


Co chci jako zastupitel prosadit?

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového

Poděkování

25.09.2022

Děkujeme opravdu moc všem, kdo jste přišli k volbám do zastupitelstev obcí a měst. Občané Brumova-Bylnice, Svatého Štěpána a Sidonie dali svým hlasem jasně najevo, že chtějí změnu. Velmi děkujeme za důvěru pro budoucí rozvoj našeho města ku prospěchu občanů, která je pro nás i velkým závazkem.

Vážení spoluobčané a přátelé, k tomu abychom to společně dotáhli do zdárného konce je potřeba správně hlasovat. K našemu společnému úspěchu nám stačí pouze 1 křížek! Předem Vám moc děkujeme.

Dotace musí v našem městě rezonovat. Kontinuální intenzivní snaha o získání další prostředků. Dotace musí být zároveň dostupné i pro naše lidi. Více ve videu