Alois Kachlík

Jmenuji se Alois Kachlík 48 let. Jsem ženatý a mám dvě dcery. Jsem vyučený strojní mechanik KPS Brno. Od mládí se věnuji sportu. Fotbal jsem aktivně hrál do 45 let a následně jsem začal trénovat. Nyní jsem trenérem starších žáků FC Brumov. Ve volném čase se věnuji rodině (cestování,sport kolo,lyže,turistika).

Do Brumova-Bylnice jsem se přestěhoval v roce 1996 z Letonic okr. Vyškov, odkud pocházím. Město Brumov-Bylnice mi hned přirostlo k srdci svou přírodou a báječnými lidmi kolem mě. Jsem tady spokojený a chci být součástí toho, co se tu děje

Chci být aktivní občan, který bude nápomocen poskytnout co nejlepší podmínky k žití v Brumově-Bylnici. Podpořit projekty v oblasti sportu a kultury. Rozběhnout projekt PIVOVAR. Přilákat turisty do našeho města a vytvořit pracovní příležitosti pro naše občany a s tím jdu do komunálních voleb..

"POKUD OPRAVDU CHCETE DOSÁHNOUT ÚSPĚCHU, NIKDY SE NEVZDÁVEJTE" 


Co chci jako zastupitel prosadit?

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového

Poděkování

25.09.2022

Děkujeme opravdu moc všem, kdo jste přišli k volbám do zastupitelstev obcí a měst. Občané Brumova-Bylnice, Svatého Štěpána a Sidonie dali svým hlasem jasně najevo, že chtějí změnu. Velmi děkujeme za důvěru pro budoucí rozvoj našeho města ku prospěchu občanů, která je pro nás i velkým závazkem.

Vážení spoluobčané a přátelé, k tomu abychom to společně dotáhli do zdárného konce je potřeba správně hlasovat. K našemu společnému úspěchu nám stačí pouze 1 křížek! Předem Vám moc děkujeme.