Miroslav Vaculčík

Jmenuji se Miroslav Vaculčík a je mi 59 let. Jsem ženatý, mám 4 děti a 4 vnoučata. Celý svůj život , stejně jako moji rodiče a prarodiče, žiji v našem městě, kde jsem také vychodil základní školu. Vystudoval jsem střední a odbornou školu v oboru mechanik elektronických zařízení zakončenou maturitou. Poté jsem absolvoval základní vojenskou službu. Po vojně jsem začal pracovat pro Okresní podnik služeb, potom jsem dále pracoval v MEZ Brumov a posledních 30 let podnikám v oboru jako servisní technik plynových zařízení.

Svůj volný čas trávím v přírodě, včelařím a zvelebuju naši zahradu.

V Brumově - Bylnici žiji po celý svůj život a každodenně vnímám prostředí kolem sebe. Kandiduji, abych se mohl napřímo spolupodílet na chodu města a jeho dalším směřování.

" IDEALISTA JE TEN, KDO POMÁHÁ OSTATNÍM K PROSPERITĚ" Henry Ford


Co chci jako zastupitel prosadit?

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového

Poděkování

25.09.2022

Děkujeme opravdu moc všem, kdo jste přišli k volbám do zastupitelstev obcí a měst. Občané Brumova-Bylnice, Svatého Štěpána a Sidonie dali svým hlasem jasně najevo, že chtějí změnu. Velmi děkujeme za důvěru pro budoucí rozvoj našeho města ku prospěchu občanů, která je pro nás i velkým závazkem.

Vážení spoluobčané a přátelé, k tomu abychom to společně dotáhli do zdárného konce je potřeba správně hlasovat. K našemu společnému úspěchu nám stačí pouze 1 křížek! Předem Vám moc děkujeme.