Ing. Lenka Lišková

Jmenuji se Lenka Lišková, je mi 31 let, jsem vdaná a mám 2 děti. Já, stejně jako můj manžel, máme předky z Brumova - Bylnice. Základní školu jsem vychodila v našem krásném městě, dále jsem vystudovala Slezskou univerzitu v Opavě - Obchodně podnikatelskou fakultu v Karviné, obor účetnictví a daně. V roce 2014 , po dokončení bakalářského studia, jsem začala pracovat na Zimním stadionu v Brumově-Bylnici jako ekonomka spolku a nastoupila na magisterské studium, které jsem o dva roky později úspěšně ukončila. Na zimním stadionu jsem pracovala až do nástupu na mateřskou dovolenou. Jsem statutárním orgánem spolku a společnosti. V současné době jsem na mateřské dovolené a vykonávám administrativní činnost.

Mezi mé záliby patří cestování, sportování a zajímám se o zdravý životní styl. Mé děti jsou na prvním místě.

Rozhodla jsem se jít do voleb, protože chci pro naše město změnu k lepšímu. A ráda se budu podílet na vznikajících hodnotách tvořených naším BEZAPem.

 "UDĚLAT VĚC, KTERÉ SE BOJÍME, JE PRVNÍ KROK K ÚSPĚCHU" Gándhí 


Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového

Poděkování

25.09.2022

Děkujeme opravdu moc všem, kdo jste přišli k volbám do zastupitelstev obcí a měst. Občané Brumova-Bylnice, Svatého Štěpána a Sidonie dali svým hlasem jasně najevo, že chtějí změnu. Velmi děkujeme za důvěru pro budoucí rozvoj našeho města ku prospěchu občanů, která je pro nás i velkým závazkem.

Vážení spoluobčané a přátelé, k tomu abychom to společně dotáhli do zdárného konce je potřeba správně hlasovat. K našemu společnému úspěchu nám stačí pouze 1 křížek! Předem Vám moc děkujeme.