Ing. Stanislav Bařinka

Jmenuji se Stanislav Bařinka, letos mi bylo 37 let a pocházím ze Sidonie. Jsem svobodný a bezdětný. 

Do základní školy jsem chodil v Brumově - Bylnici. Vystudoval jsem Materiálovotechnologickou fakultu v Trnavě, která patří pod Slovenskou technickou univerzitu v Bratislavě. Od roku 2009 pracuji u policie České republiky. Nejdříve jako policista v přímém výkonu a v současné době jako IT technik. Ve volném čase se věnuji cyklistice, turistice a cestování.

Jsem kandidátem z místní části Sidonie, protože odtud pocházím, zrovna tak moji rodiče a prarodiče. Mám k místu vřelý vztah. Dlouhodobě jsem členem místního osadního výboru a spolku Sv. Sidonie. Chtěl bych se aktivně podílet na změnách, které jsou potřeba uskutečnit a proto kandiduji do letošních komunálních voleb. 

"NÁROD MŮŽE BÝT ZDRAVÝ TAM, KDE JSOU ZDRAVÉ ZÁKONY LIDU." Syrus 


Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového

Poděkování

25.09.2022

Děkujeme opravdu moc všem, kdo jste přišli k volbám do zastupitelstev obcí a měst. Občané Brumova-Bylnice, Svatého Štěpána a Sidonie dali svým hlasem jasně najevo, že chtějí změnu. Velmi děkujeme za důvěru pro budoucí rozvoj našeho města ku prospěchu občanů, která je pro nás i velkým závazkem.

Vážení spoluobčané a přátelé, k tomu abychom to společně dotáhli do zdárného konce je potřeba správně hlasovat. K našemu společnému úspěchu nám stačí pouze 1 křížek! Předem Vám moc děkujeme.