Dušan Šánek

Jmenuji se Dušan Šánek je mi 45 let, jsem ženatý a mám 3 děti. Od narození žiju v Brumově - Bylnici, kde jsem také vychodil základní školu. Poté jsem se vyučil v oboru zedník. Pracuji už 22 let ve firmě Doors. Okna a dveře je moje každodenní náplň práce. Rád si zvelebuji okolí svého domu. Jsem veselý člověk se smyslem pro humor, smích mě dobíjí, rád bavím okolí.

Jsem rodák našeho města, na kterém mi záleží. Přál bych si, aby i mé děti zůstaly v budoucnu tady se svými rodinami, byly součástí Brumova-Bylnici. Okolních vesnicích, které jsou součástí našeho města, je moc krásná příroda, kterou rád navštěvuji od svého mládí, kam jsme chodili s kamarády na houby. Mám to tady rád, a proto mi záleží na tom co se u nás děje.

Líbilo by se mi zprovoznění našeho Brumovského pivovaru jako například, aby z něj bylo krásné a městu prospěšné muzeum s historií Brumovského pivovaru a s tím spojené Brumovské rybníky. Více kulturních akcí a tím i využití kulturního domu či hradu, s touto výzvou jdu do komunálních voleb.

"VĚDĚNÍ JE POKLAD, ALE PRAXE JE KLÍČ K NĚČEMU" Thomas Fuller

Co chci jako zastupitel prosadit?

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového

Poděkování

25.09.2022

Děkujeme opravdu moc všem, kdo jste přišli k volbám do zastupitelstev obcí a měst. Občané Brumova-Bylnice, Svatého Štěpána a Sidonie dali svým hlasem jasně najevo, že chtějí změnu. Velmi děkujeme za důvěru pro budoucí rozvoj našeho města ku prospěchu občanů, která je pro nás i velkým závazkem.

Vážení spoluobčané a přátelé, k tomu abychom to společně dotáhli do zdárného konce je potřeba správně hlasovat. K našemu společnému úspěchu nám stačí pouze 1 křížek! Předem Vám moc děkujeme.