Dušan Šánek

Jmenuji se Dušan Šánek je mi 45 let, jsem ženatý a mám 3 děti. Od narození žiju v Brumově - Bylnici, kde jsem také vychodil základní školu. Poté jsem se vyučil v oboru zedník. Pracuji už 22 let ve firmě Doors. Okna a dveře je moje každodenní náplň práce. Rád si zvelebuji okolí svého domu. Jsem veselý člověk se smyslem pro humor, smích mě dobíjí, rád bavím okolí.

Jsem rodák našeho města, na kterém mi záleží. Přál bych si, aby i mé děti zůstaly v budoucnu tady se svými rodinami, byly součástí Brumova-Bylnici. Okolních vesnicích, které jsou součástí našeho města, je moc krásná příroda, kterou rád navštěvuji od svého mládí, kam jsme chodili s kamarády na houby. Mám to tady rád, a proto mi záleží na tom co se u nás děje.

Líbilo by se mi zprovoznění našeho Brumovského pivovaru jako například, aby z něj bylo krásné a městu prospěšné muzeum s historií Brumovského pivovaru a s tím spojené Brumovské rybníky. Více kulturních akcí a tím i využití kulturního domu či hradu, s touto výzvou jdu do komunálních voleb.

"VĚDĚNÍ JE POKLAD, ALE PRAXE JE KLÍČ K NĚČEMU" Thomas Fuller

Co chci jako zastupitel prosadit?