Josef Raja

Jmenuji se Josef Raja a je mi 57 let. Jsem ženatý, mám 8 dětí a 1 vnouče. Od narození žiji a bydlím v Brumově - Bylnici stejně jako moji rodiče, prarodiče i praprarodiče. Vychodil jsem zde i základní školu. Poté jsem vystudoval obor obráběč kovů v MEZ Brumov a ukončil jsem ho výučním listem. Ihned po škole jsem nastoupil na základní vojenskou službu, kde jsem byl zařazen do opravárenských dílen. Po vojně jsem pracoval v našem městě v podniku MEZ Brumov jako obráběč kovů a po revoluci jsem začal podnikat v oboru prodej minerálních vod a technických plynů, kterému se věnuji dodnes.

Mezi mé koníčky patří především moje velká rodina, motokros a v poslední době myslivost.

Naše město jsem nikdy neopustil a do voleb jdu s tím, abychom udělali všechno proto, aby naše děti tady zůstaly, zajistit jim kvalitní bydlení a práci, aby neměly potřebu se odstěhovat za bydlením, prací, za kulturou atd. Chceme jim vytvořit podmínky, aby tady s námi zůstaly jako my s našimi předky. 

"JEDEN Z NEJVĚTŠÍCH KLÍČŮ K ÚSPĚCHU JE MÍT DISCIPLÍNU DĚLAT TO, CO VÍTE, ŽE BYSTE MĚLI DĚLAT, I KDYŽ SE VÁM ZROVNA NECHCE."

Co chci jako zastupitel prosadit?