Josef Raja

Jmenuji se Josef Raja a je mi 57 let. Jsem ženatý, mám 8 dětí a 1 vnouče. Od narození žiji a bydlím v Brumově - Bylnici stejně jako moji rodiče, prarodiče i praprarodiče. Vychodil jsem zde i základní školu. Poté jsem vystudoval obor obráběč kovů v MEZ Brumov a ukončil jsem ho výučním listem. Ihned po škole jsem nastoupil na základní vojenskou službu, kde jsem byl zařazen do opravárenských dílen. Po vojně jsem pracoval v našem městě v podniku MEZ Brumov jako obráběč kovů a po revoluci jsem začal podnikat v oboru prodej minerálních vod a technických plynů, kterému se věnuji dodnes.

Mezi mé koníčky patří především moje velká rodina, motokros a v poslední době myslivost.

Naše město jsem nikdy neopustil a do voleb jdu s tím, abychom udělali všechno proto, aby naše děti tady zůstaly, zajistit jim kvalitní bydlení a práci, aby neměly potřebu se odstěhovat za bydlením, prací, za kulturou atd. Chceme jim vytvořit podmínky, aby tady s námi zůstaly jako my s našimi předky. 

"JEDEN Z NEJVĚTŠÍCH KLÍČŮ K ÚSPĚCHU JE MÍT DISCIPLÍNU DĚLAT TO, CO VÍTE, ŽE BYSTE MĚLI DĚLAT, I KDYŽ SE VÁM ZROVNA NECHCE."

Co chci jako zastupitel prosadit?

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového

Poděkování

25.09.2022

Děkujeme opravdu moc všem, kdo jste přišli k volbám do zastupitelstev obcí a měst. Občané Brumova-Bylnice, Svatého Štěpána a Sidonie dali svým hlasem jasně najevo, že chtějí změnu. Velmi děkujeme za důvěru pro budoucí rozvoj našeho města ku prospěchu občanů, která je pro nás i velkým závazkem.

Vážení spoluobčané a přátelé, k tomu abychom to společně dotáhli do zdárného konce je potřeba správně hlasovat. K našemu společnému úspěchu nám stačí pouze 1 křížek! Předem Vám moc děkujeme.