Radim Řepka

Jmenuji se Radim Řepka a je mi 35 let. Se ženou vychováváme dvě děti. Od narození žiju a bydlím v našem městě, vychodil jsem zde i základní školu. Jsem vyučen v oboru tesař v Uherském Brodě a u tesařiny jsem také zůstal. Je to má práce a zároveň i koníček. Mimo to dělám střechy na klíč po celé České republice.

Ve volném čase jezdím rád na kole a hraji hokej.

V našem městě jsem zapustil své kořeny, mám tady celou rodinu a proto se chci podílet na bezpečnosti, zdraví a prosperitě místa, kde žiji. S tímto cílem kandiduji do komunálních voleb.

"ZAJÍMÁM SE O BUDOUCNOST, PROTOŽE V NÍ HODLÁM STRÁVIT ZBYTEK ŽIVOTA" Charlie Chaplin"


Co chci jako zastupitel prosadit?

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového

Poděkování

25.09.2022

Děkujeme opravdu moc všem, kdo jste přišli k volbám do zastupitelstev obcí a měst. Občané Brumova-Bylnice, Svatého Štěpána a Sidonie dali svým hlasem jasně najevo, že chtějí změnu. Velmi děkujeme za důvěru pro budoucí rozvoj našeho města ku prospěchu občanů, která je pro nás i velkým závazkem.

Vážení spoluobčané a přátelé, k tomu abychom to společně dotáhli do zdárného konce je potřeba správně hlasovat. K našemu společnému úspěchu nám stačí pouze 1 křížek! Předem Vám moc děkujeme.

Dotace musí v našem městě rezonovat. Kontinuální intenzivní snaha o získání další prostředků. Dotace musí být zároveň dostupné i pro naše lidi. Více ve videu