Vladimíra Holubová

Jmenuji se Vladimíra Holubová - Peclová, je mi 43 let. Jsem šťastně vdaná a máme s manželem 2 děti. Na základní školu jsem chodila v Brumově - Bylnici. Mám střední Rodinnou školu zaměřenou na ekonomiku, zakončenou maturitou. V roce 2001 jsem se rozhodla začít podnikat a rozšířit možnosti služeb pro ženy a to vše pod jednou střechou. Své znalosti a dovednosti si rozšiřuji do  dnešního dne. Spokojenost našich zákazníků, je pro mě hnacím motorem. Ve svém volném čase se věnuji rodině a taky sobě - je důležité nezahálet a pracovat na svém "já". Rádi plaveme, jezdíme na kole. Mám ráda dobrou a hlavně veselou náladu.

V Brumově-Bylnici jsem se narodila a vyrůstala, stejně jako moji předci - rodiče i prarodiče. Dění v mém rodném městě mi nikdy nebylo a nebude lhostejné. Nelíbí se mi jak náš místní pivovar chátrá, pamatuji si ze svého dětství, jak prosperoval a je mi líto, že se zde nestala žádná rekonstrukce, je to přece jen naše místní památka. A taky proto chci být součástí skupiny lidí, kteří mají zájem naše město změnit a někam posunout. Nezapomínat na naše starší, ale i mladší generace. Vrátit městu zábavu a úsměv a využít nejen místní prostory (kulturní dům, náměstí, hrad atd.), ale taky místní podnikatele a farmáře a s tímto cílem jdu do komunálních voleb.

" VŠECHNY NAŠE SNY SE MOHOU STÁT SKUTEČNOSTÍ,POKUD MÁME ODVAHU JE NÁSLEDOVAT" Walt Disney 


Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového

Poděkování

25.09.2022

Děkujeme opravdu moc všem, kdo jste přišli k volbám do zastupitelstev obcí a měst. Občané Brumova-Bylnice, Svatého Štěpána a Sidonie dali svým hlasem jasně najevo, že chtějí změnu. Velmi děkujeme za důvěru pro budoucí rozvoj našeho města ku prospěchu občanů, která je pro nás i velkým závazkem.

Vážení spoluobčané a přátelé, k tomu abychom to společně dotáhli do zdárného konce je potřeba správně hlasovat. K našemu společnému úspěchu nám stačí pouze 1 křížek! Předem Vám moc děkujeme.