Ivo Haraga

Jmenuji se Ivo Haraga a je mi 43let. Jsem ženatý a jsem hrdý otec dvou dcer. Od narození žiju v našem krásném městě, kde jsem i vychodil základní školu. Poté jsem vystudoval gastro obor ve Slavičíně, který jsem ukončil výučním listem. Gastro oboru se věnuji dodnes. Živím se mimo jiné pořádáním kulturních akcí, eventů aj. Dále zajišťuji promotérskou činnost pro města , agentury a mnoho dalších subjektů.

V Brumově-Bylnici vyrůstám od malička , a proto bych rád svou iniciativou přispěl k rozvoji kultury a veřejných akcí v našem městě a proto kandiduju do komunálních voleb.


"AKCE JE ZÁKLADNÍ KLÍČ K JAKÉMUKOLIV ÚSPĚCHU". (PICASSO)


 

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového

Poděkování

25.09.2022

Děkujeme opravdu moc všem, kdo jste přišli k volbám do zastupitelstev obcí a měst. Občané Brumova-Bylnice, Svatého Štěpána a Sidonie dali svým hlasem jasně najevo, že chtějí změnu. Velmi děkujeme za důvěru pro budoucí rozvoj našeho města ku prospěchu občanů, která je pro nás i velkým závazkem.

Vážení spoluobčané a přátelé, k tomu abychom to společně dotáhli do zdárného konce je potřeba správně hlasovat. K našemu společnému úspěchu nám stačí pouze 1 křížek! Předem Vám moc děkujeme.