Martin Holek

Jmenuji se Martin Holek, je mi 33 let. Jsem ženatý, s manželkou vychováváme jedno dítě a oba žijeme v Brumově - Bylnici, odkud pochází naši prarodiče. Základní školu jsem do 7. třídy absolvoval ve Slavičíně, 8. a 9. třídu na sportovní škole v Uherském Hradišti, kde jsem se poté i vyučil v oboru zámečník.

Mou životní vášní je fotbal, který jsem od 17ti let začal hrát profesionálně, stále aktivně hraji, mimo to ještě pracuji ve fitness a dělám osobního trenéra

Do voleb jsem se rozhodl jít, protože v našem městě žijeme a moc se nám tu líbí. Je tu velké sportovní vyžití, nádherná příroda, chci být v centru dění. Být vzorem, inspirací, pomáhat lidem a chtěl bych být součástí něčeho nového co tu společně vytvoříme pro nás, pro naše děti a naši budoucnost v Brumově - Bylnici.

" DŮVĚRU SI ZÍSKÁTE TAK, ŽE JSTE PRŮHLEDNÍ, OTEVŘENÍ A DRŽÍTE SLOVO" Jack Welch


Co chci jako zastupitel prosadit?

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového

Poděkování

25.09.2022

Děkujeme opravdu moc všem, kdo jste přišli k volbám do zastupitelstev obcí a měst. Občané Brumova-Bylnice, Svatého Štěpána a Sidonie dali svým hlasem jasně najevo, že chtějí změnu. Velmi děkujeme za důvěru pro budoucí rozvoj našeho města ku prospěchu občanů, která je pro nás i velkým závazkem.