Ivo Haraga

Jmenuji se Ivo Haraga a je mi 65 let. Jsem ženatý, mám 2 dospělé děti a 4 vnoučata. Vychodil jsem základní školu v Brumově - Bylnici. Jsem vyučeným automechanikem ve Slušovicích a poté jsem si večerní školou ve Valašských Kloboukách doplnil vzdělání maturitou - obor strojírenství. Pracovat jsem začal v Lesním závodě Brumov. V devadesátých letech jsem začal podnikat a doposud provozuji prodej, servis, poradenství lesní a zahradní techniky.

Jsem zakládajícím a stálým členem bluesrockové skupiny Symbioza, kde hraji na bicí nástroje.

Do voleb jdu s tím, že člověk by se neměl pouze ptát, co dělá město pro něj, ale i co může člověk udělat pro město. Za základ považuji komunikaci, informovanost a hlavně slušné chování mezi lidmi.

"K DOBRÉMU JMÉNU JE TŘEBA SE DOPRACOVAT" August Hormann 

Co chci jako zastupitel prosadit?

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového

Poděkování

25.09.2022

Děkujeme opravdu moc všem, kdo jste přišli k volbám do zastupitelstev obcí a měst. Občané Brumova-Bylnice, Svatého Štěpána a Sidonie dali svým hlasem jasně najevo, že chtějí změnu. Velmi děkujeme za důvěru pro budoucí rozvoj našeho města ku prospěchu občanů, která je pro nás i velkým závazkem.

Vážení spoluobčané a přátelé, k tomu abychom to společně dotáhli do zdárného konce je potřeba správně hlasovat. K našemu společnému úspěchu nám stačí pouze 1 křížek! Předem Vám moc děkujeme.

Dotace musí v našem městě rezonovat. Kontinuální intenzivní snaha o získání další prostředků. Dotace musí být zároveň dostupné i pro naše lidi. Více ve videu