Mgr. Vladimíra Kubišová

Jmenuji se Vladimíra Kubišová, je mi 52 let, jsem vdaná a mám dvě děti. Vystudovala jsem Ostravskou univerzitu - obor učitelství pro 1. stupeň. Učím na prvním stupni základní školy v Brumově - Bylnici. Tady žiji už 30 let, přistěhovala jsem se zde za mým manželem, který má kořeny v našem městě.

Ve volném čase se věnuji trenérské práci, gymnastice. Krom toho se také zabývám finančním poradenství. Velmi ráda si přečtu si dobrou knížku a když čas a počasí dovolí, trávím volno na zahrádce.

Do voleb jdu s lidmi, které znám a jsou mi svými názory a myšlenkami velmi blízcí. Přála bych si, aby děti v našem městě trávily více času na čerstvém vzduchu. 

"KAŽDÝ DEN PŘINÁŠÍ NOVÉ VÝZVY" 

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového

Poděkování

25.09.2022

Děkujeme opravdu moc všem, kdo jste přišli k volbám do zastupitelstev obcí a měst. Občané Brumova-Bylnice, Svatého Štěpána a Sidonie dali svým hlasem jasně najevo, že chtějí změnu. Velmi děkujeme za důvěru pro budoucí rozvoj našeho města ku prospěchu občanů, která je pro nás i velkým závazkem.

Vážení spoluobčané a přátelé, k tomu abychom to společně dotáhli do zdárného konce je potřeba správně hlasovat. K našemu společnému úspěchu nám stačí pouze 1 křížek! Předem Vám moc děkujeme.