Ladislav Strnad

Jmenuji se Ladislav Strnad, je mi 28 let a jsem svobodný. Žiju v Brumově - Bylnici, kde jsem vychodil i základní školu. Poté jsem vystudoval strojní průmyslovou školu na Vsetíně. Celý život se pohybuji v oblasti sportu, především fotbalu ať už aktivně, tak pasivně. Žádný sport mi není cizí. Momentálně se věnuji především pořádání kulturních akcí a taky jsem naprostý milovník zvířat, hlavně psů. V Brumově-Bylnici žiji od svého narození a nedám na něj dopustit, především díky krásné přírodě a okolí. Máme tady taky s rodiči krásný pozemek s chatou, kde si člověk může vždy vyčistit hlavu. Ve svém věku si nedokážu představit žít někde jinde, než právě v našem městě.

Mým hlavním záměrem v Brumově - Bylnici je znovu rozjet pořádnou kulturu pro všechny. Ať každý má právo si zajít na to, co se mu líbí a všichni mají své kulturní vyžití. Taky bych rád zachoval přírodu a hlavně zeleň, která nám tu neustále mizí před naším zrakem a s těmito záměry jdu do komunálních voleb. 


"K ŠŤASTNÉMU ŽIVOTU STAČÍ JEN VELMI MÁLO, VŠE JE VE VAŠEM ZPŮSOBU MYŠLENÍ."  


Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového

Poděkování

25.09.2022

Děkujeme opravdu moc všem, kdo jste přišli k volbám do zastupitelstev obcí a měst. Občané Brumova-Bylnice, Svatého Štěpána a Sidonie dali svým hlasem jasně najevo, že chtějí změnu. Velmi děkujeme za důvěru pro budoucí rozvoj našeho města ku prospěchu občanů, která je pro nás i velkým závazkem.

Vážení spoluobčané a přátelé, k tomu abychom to společně dotáhli do zdárného konce je potřeba správně hlasovat. K našemu společnému úspěchu nám stačí pouze 1 křížek! Předem Vám moc děkujeme.