Aktuality

Poděkování

25.09.2022

Děkujeme opravdu moc všem, kdo jste přišli k volbám do zastupitelstev obcí a měst. Občané Brumova-Bylnice, Svatého Štěpána a Sidonie dali svým hlasem jasně najevo, že chtějí změnu. Velmi děkujeme za důvěru pro budoucí rozvoj našeho města ku prospěchu občanů, která je pro nás i velkým závazkem.

Vážení spoluobčané a přátelé, k tomu abychom to společně dotáhli do zdárného konce je potřeba správně hlasovat. K našemu společnému úspěchu nám stačí pouze 1 křížek! Předem Vám moc děkujeme.

Dotace musí v našem městě rezonovat. Kontinuální intenzivní snaha o získání další prostředků. Dotace musí být zároveň dostupné i pro naše lidi. Více ve videu

Bezpečnost na 1. místě! Nainstalujeme několik radarů na měření rychlosti na území našeho města. Výtěžek bude použit pro dobrou věc. Přijďte prosím k volbám.

Vážení spoluobčané, zbývá už jen 5 dní do voleb, pojďme to společně změnit, bez Vás to nedokážeme. Přijďte prosím k volbám a dejte nám šanci to změnit.

Společně můžeme za volební obdobní vytvořit domov pro seniory s kapacitou 40 lůžek, který navíc utvoří 30 pracovních míst. Více ve videu