Jana Kostková

Jmenuji se Jana Kostková,je mi 49 let. Jsem vdaná, mám 3 děti. Vychodila jsem základní školu v Brumově - Bylnici. Jsem rodačka ze Svatého Štěpána. Vystudovala jsem střední školu s maturitou v Trenčíně SK. Po mateřské dovolené jsem nastoupila do nemocnice ve Slavičíně jako zdravotní ošetřovatelka kde jsem pracovala 5 let. Poté jsem nastoupila na obvod do Brumova k praktické lékařce jako zdravotní sestra, kde i nadále pracují už 15 let.

Ráda jezdím na kole, čtu knížky, ve volném čase se starám i o své dvě vnoučata. Do voleb jdu už třetí volební období . Chtěla bych cyklostezku přes Svatý Štěpán na Slovensko dokončit kvůli bezpečnosti a plynulosti silničního provozu. Vybudovat domov pro seniory kde je velký nedostatek pro obyvatele seniorů z Brumova - Bylnice.


"PRVNÍ POKLAD JE ZDRAVÍ" P.H. Emerson 


Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového

Poděkování

25.09.2022

Děkujeme opravdu moc všem, kdo jste přišli k volbám do zastupitelstev obcí a měst. Občané Brumova-Bylnice, Svatého Štěpána a Sidonie dali svým hlasem jasně najevo, že chtějí změnu. Velmi děkujeme za důvěru pro budoucí rozvoj našeho města ku prospěchu občanů, která je pro nás i velkým závazkem.

Vážení spoluobčané a přátelé, k tomu abychom to společně dotáhli do zdárného konce je potřeba správně hlasovat. K našemu společnému úspěchu nám stačí pouze 1 křížek! Předem Vám moc děkujeme.