Miroslav Janáč

Jmenuji se Miroslav Janáč, je mi 32 let a s manželkou vychováváme dvě dcery. Jsem rodák našeho města, kde jsem také vychodil základní školu. Vystudoval jsem obor automechanik + následně 2 roky nádstavby završené maturitní zkouškou. V současné době podnikáme v našem rodném městě se zaměřením na prodej-servis motocyklů, čtyřkolek a opravy automobilů.

Mezi mé koníčky patří především motorky a vše kolem nich. Taktéž velmi rád sportuji.

V Brumově - Bylnici jsem se narodil a samozřejmě bych zde rád viděl vyrůstat naše děti. Rád bych aby se tady cítily hlavně bezpečně, což je pro nás s manželkou priorita

Především chci, abychom mohli být na naše město hrdí a pyšní tak, jako tomu bylo za doby našich předků. 

"ZAJÍMÁM SE O BUDOUCNOST, PROTOŽE V NÍ HODLÁM STRÁVIT ZBYTEK ŽIVOTA"  Charlie Chaplin


Co chci jako zastupitel prosadit?

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového

Poděkování

25.09.2022

Děkujeme opravdu moc všem, kdo jste přišli k volbám do zastupitelstev obcí a měst. Občané Brumova-Bylnice, Svatého Štěpána a Sidonie dali svým hlasem jasně najevo, že chtějí změnu. Velmi děkujeme za důvěru pro budoucí rozvoj našeho města ku prospěchu občanů, která je pro nás i velkým závazkem.

Vážení spoluobčané a přátelé, k tomu abychom to společně dotáhli do zdárného konce je potřeba správně hlasovat. K našemu společnému úspěchu nám stačí pouze 1 křížek! Předem Vám moc děkujeme.