Petr Zimáček

Jmenuji se Petr Zimáček, je mi 44 let. V Brumově - Bylnici žiju už 20 let, jsem zde ženatý a mám jedno dítě. Základní školu jsem vychodil ve Štítné nad Vláří, poté jsem se vyučil v oboru klempíř a jako soukromá osoba klempířinu dělám od vyučení do teď.

Aktivně se věnuji v naše městě mladším dětem jako fotbalový trenér.

Mám rád výzvy, a proto chci pro všechny občany změnu. Chci, aby vedení města více naslouchalo, stalo se přívětivější a otevřenější ke svým občanům. S touto výzvou kandiduji do komunálních voleb. 

"SLOVO NEJDE - NEEXISTUJE"


Co chci jako zastupitel prosadit?

Nejnovější články

Přečtěte si jako první, co je nového

Poděkování

25.09.2022

Děkujeme opravdu moc všem, kdo jste přišli k volbám do zastupitelstev obcí a měst. Občané Brumova-Bylnice, Svatého Štěpána a Sidonie dali svým hlasem jasně najevo, že chtějí změnu. Velmi děkujeme za důvěru pro budoucí rozvoj našeho města ku prospěchu občanů, která je pro nás i velkým závazkem.

Vážení spoluobčané a přátelé, k tomu abychom to společně dotáhli do zdárného konce je potřeba správně hlasovat. K našemu společnému úspěchu nám stačí pouze 1 křížek! Předem Vám moc děkujeme.

Dotace musí v našem městě rezonovat. Kontinuální intenzivní snaha o získání další prostředků. Dotace musí být zároveň dostupné i pro naše lidi. Více ve videu