Aktuality

Společně můžeme za volební obdobní vytvořit domov pro seniory s kapacitou 40 lůžek, který navíc utvoří 30 pracovních míst. Více ve videu

Pivovar je důležitou památkou v našem městě, je tady s námi od roku 1573. Je velká škoda, že stále chátrá.

Místní spolky potřebují naši podporu a nesmíme zapomínat na některé z nich. Volnočasové aktivity mají u nás zelenou. Obdivujeme všechny, kteří svůj volný čas věnují správné věci. Žádosti o příspěvky na jejich činnost je potřeba zjednodušit, urychlit a spolkům pomáhat.

Prázdniny jsou těžkým obdobím pro všechny pracující rodiče. Tábory, kempy, družiny a další neřeší tento problém komplexně a úplně. Nakonec i přes školní rok, není kapacita školních družin bezedná. Zaměřili jsme se na tento problém, řešení máme. Více ve videu

Kultura v našem městě je dlouhodobě pod palbou kritiky. Naše město si zaslouží, aby se kultura vrátila tam, kde byla dříve. Zařídíme to. Více ve videu.

Vážení spoluobčané, senioři a důchodci. Nejrůznější pomoci a úlevy pro seniory jsou horkým tématem každých voleb, namluvilo se okolo toho spousta, kolik se toho, ale skutečně zrealizovalo? V této těžké nepředvídatelné době musíme myslet hlavně i na Vás, pomožte nám to změnit, MY TO DOTÁHNEME! Děkujeme - více ve videu

Zchátralé až strašidelné vlakové nádraží v Brumově velmi nedůstojně vítá všechny přijíždějící občany do našeho města. Je to velmi nehezká vizitka neodrážící skutečnou krásu našeho města. Je na čase s tím něco udělat. Máme plán - více ve videu.

Vážení přátelé a spoluobčané, přinášíme Vám další video blog, dnes na téma bydlení. Krize bydlení je s námi již delší dobu, teď se navíc stupňuje díky zdražování hypoték a konečně i energií. Mnozí z nás mají pocit, že "odpovědní" jen zírají a nemají žádný plán. My ho máme - více ve videu.

Vážení přátelé a spoluobčané, přinášíme Vám další video blog. Místní podnikatelé myslí na druhé. BEZAP ve svém programu myslí i na místní podnikatele a naše živnostníky. Zpracování koncepce podpory místních podnikatelů a nejen to, více ve videu.